۱۳۹۲ فروردین ۱۵, پنجشنبه

بالا ده لباس بیانسه - چه انتخاب شما؟

نام و نام خانوادگی بیانسه بیانسه ناولز Giselle است. او همچنین به عنوان ساشا شدید شناخته می شود. او در 1981 سپتامبر 4 متولد شد. محل تولد او هوستون تگزاس است. کشور بومی خود امریکا است. او است به خوبی در سراسر جهان به عنوان یکی از خواننده های بالا شناخته شده است. او یک مدل به عنوان و به عنوان یک بازرگان است. او نیز نام خود را در جهان از طراحی رقص و طراحی مد را به دست آورده است. مردم او را دوست بسیار زیادی و یکی از راه و یا از سوی دیگر، او همیشه در میان ده بالا بیشتر به دنبال پس از مشاهیر امروزه.
بیانسه یکی از تولید کنندگان سابقه بالا در جهان سرگرمی است. او با کار خود را در سال 1997 آغاز شده است. او همچنین به عنوان یکی از زیبا ترین بانوان در جهان در نظر گرفته شده است. او یکی با زیبایی داخل و خارج است. بیانسه است که نه تنها یک زن شیک در سطح فردی است، اما او همچنین به عنوان یکی از آیکون ستاره که مد روز برای استراحت مردم به عنوان مجموعه در نظر گرفته شده است. به همین دلیل است که مردم نیز برای بالا ده لباس بیانسه او در اینترنت جستجو کنید.
در طول سال 2005 در جوایز اسکار، بیانسه عینک لباس شب طولانی است. لباس شب مخمل سیاه و سفید آتلیه ورساچه ساخته شده است، او را به ایستادگی کردن بر روی فرش قرمز. این لباس ساده سیاه و سفید بود، اما از آن ساخته شده خود را در آن نگاه خیره کننده.
سال 2010، او گفته می شود دختران پر زرق و برق ترین لباس سفید بلند با او. لباس شب با گردنبند خود را مفت ایستادگی کردن در تمام افرادی که در گلدن گلوب. با حس برجسته سبک او، مردم پس از بالا او را ده لباس کاملا منطقی است.
در سال 2011، او پوشیده لباس شب بلند سیاه و سفید با گلدوزی های طلایی است. این عبا عبا پری دریایی امیلیو Pucci نامیده می شد. ما به راحتی می توانید در مورد این لباس می گویند که این لباس قطعه کار هنر بود.
در سال 2012 در جایزه گرمی، او در عین حال یکی دیگر از لباس شب بلند پوشیده بود. او خیره کننده در لباس او را نگاه کرد. طراح لباس او کار کرده بود، پرداختن به تمام جزئیات دقیقه به لباس ساخته شده است که آن را ایستادگی کردن و حتی بیشتر است.
در موزیک ویدئو جایزه، او خیره کننده در لباس نارنجی رنگ او نگاه کرد. لباس او و جواهرات او ساخته شده او را به ایستادگی کردن دوباره، توجیه او را برای همیشه در میان ده بالا مشهور است.
سال 2005 در نمایشگاه غرور اسکار حزب، او دوباره به عنوان خیره کننده به عنوان افراد دیده می شد. او عینک لباس نور آبی است. این یک لباس شب طولانی و بی تسمه بود.
در جوایز موسیقی ام تی وی، بیانسه در لباس زرق و برق دار به تن داشت. رنگ نقره ای بود و او به دنبال در همان زمان بسیار شیک و در عین حال برازنده
سال 2009 در مراسم اسکار، بیانسه عینک لباس شب سیاه و طولانی با الگوی طلایی بر روی آن است. آن را در یک سبک پری دریایی دوخته شده بود. طراح به توجه ویژه به جزئیات کار طلایی بر روی آن است. آن توسط کاخ از Dereon ساخته شده بود. سال 2008 او عینک در عین حال یکی دیگر از ساز و برگ خیره کننده است. این لباس صورتی طولانی بود. این آرمانی لباس شب Prive بی تسمه بود.
به نظر می رسد که هیچ چیز مفت می پوشد وجود دارد و آن را روشن نمی کند از یک روند مد می شود خیلی زود است. به همین دلیل است که مردم او را دوست دارم خیلی زیاد و او لذت می برد از وضعیت یکی از ده بالا مشهور زمان ما می باشد..
Beyonce Dresses Beyonce Dresses


Beyonce Dresses
Beyonce Dresses
Beyonce Dresses
Beyonce Dresses
Beyonce Dresses
Beyonce Dresses
Beyonce Dresses
Beyonce Dresses
Beyonce Dresses

0 نظرات:

ارسال یک نظر

 
Fashion Trend © 2011 | All Rights Reserved | About | Privacy Policy | Contact | Sitemap